Hnojiva, chemické přípravky, konzervanty

 

Našim zákazníkům nabízíme a prodáváme široký sortiment průmyslových hnojiv, a to různé druhy hnojiv dusíkatých, hnojiv NS, hnojiv fosforečných, draselných a kombinovaných.

Základní druhy nabízených hnojiv jsou uvedeny níže v základní nabídce, hnojiva zde neuvedená jsme schopni zajistit na objednávku.
Při prodeji průmyslových hnojiv využíváme našich obchodních skladů, na kterých hnojiva skladujeme našim zákazníkům až do momentu jejich potřeby a aplikace.


V případě potřeby zajišťujeme dopravu hnojiv z obchodního skladu k zákazníkovi. Obchodní sklady jsou umístěny v okresech Jindřichův Hradec, Třebíč, Brno, Svitavy.


Průmyslová hnojiva prodáváme volně ložená, nebo v balení big-bag, na vyžádání zajišťujeme i pytlovaná hnojiva.  V případě zájmu jsme schopni zajistit i aplikaci prodávaných hnojiv.

Další službou, kterou při prodeji průmyslových hnojiv našim zákazníkům nabízíme, je financování nákupu.
Kromě obvyklého způsobu financování nakupovaných hnojiv (zaplacení hnojiva v běžné době po jeho dodání) nabízíme našim smluvním partnerům i možnost odložení splatnosti dodaných hnojiv do období sklizně zemědělských komodit.

 

Případným zájemcům o koupi průmyslových hnojiv je k dispozici tým našich obchodních zástupců, kteří jsou připraveni  upřesnit cenové a jiné podmínky.

 

Pro další informace můžete kontaktovat našeho obchodního zástupce, nebo nás kontaktujte přes kontaktní formulář:


Kontaktní osoba:

Ing. Miloš Veselý, obchodní ředitel

mob.:           +420 724 049 849

e-mail:          vesely@agro2000.cz

Příjmení
Firma
Jméno
E-mail *
Dotaz/poptávka *

Agro bazar