Mechanizace a služby v zemědělství

Firma Agro 2000 – zemědělské služby, s.r.o. provádí služby v zemědělství. Zabývá se celou škálou služeb počínaje zpracováním půdy, přípravou na setí obilovin, slunečnic a kukuřic. Dále přihnojováním průmyslovými hnojivy a plečkováním s možností přihnojení kapalnými hnojivy.

Novou službou je chemická ochrana samochodným postřikovačem se záběrem ramen 24 m, vybavena GPS. Dále provádíme kompletní sklizně obilovin, slunečnic a kukuřic. Veškeré sklizené plodiny jsme schopni usušit na našich mobilních sušárnách , přímo u zemědělce v jeho středisku.

Zabýváme se také kompletním programem senážování, silážování a přímou sklizní GPS pro BPS nebo na krmení. Sklizené plodiny pokud zemědělec nemá skladové kapacity v silážních žlabech ukládáme do vaků o průměru 2,4 nebo 2,7 m. Významnou službou je rozmetání hnojů a kalů.

Naší nejvýznamnější službou je kompletní program pěstování kukuřic. Počínaje přesným setím, chemickou ochranou, možností plečkování s přihnojením, dále sklizní a usušením na mobilních sušárnách. Naším motem je komplexnost pro zákazníka. Dodáváme celé linky na sklizeň senáží, siláží, sklizeň zrnové kukuřice včetně sušení.

Další kompletní linkou je linka na rozmetání hnojů se zapravením do půdy. Nedílnou součástí společnosti je lisování slámy a výroba pelet ze slámy a dalších druhotých odpadů ze zemědělské výroby.

Příjmení
Firma
Jméno
E-mail *
Dotaz/poptávka *

Agro bazar