Výroba a prodej krmiv

AGRO 2000 – zemědělské služby, s.r.o. zakoupením první mobilní míchárny Tourmix od německé firmy Buschhoff v roce 2000 započalo svoji činnost v poskytování krmivářského servisu. Mobilní míchárna může nasávat obilí a jiné přísady do krmiva, mohou se mlít, drtit, tukovat, smísit a přepravit do zásobníku krmiva, nebo ponechat volně na hromadě. Je způsobilá vyrábět kompletní a doplňková krmiva pro skot, prasata a drůbež s použitím vlastních obilovin farmáře s přesností smísení 1:100 000 přímo na farmě zákazníka.

V současné době firma provozuje čtyři tyto mobilní míchárny s ročním objemem téměř 30 000 t výroby. Výrobu směsí provozujeme v pěti krajích  Jihočeském, Jihomoravském, Pardubickém, Královehradeckém a kraji Vysočina. Cena služby je individuální podle druhu činnosti (šrotování či mačkání jedné suroviny, nebo příprava kompletní směsi), objemu výroby a vzdálenosti přepravy.

Součástí nabídky je i bezplatný výživářský servis a poradenství v organizaci chovu hospodářských zvířat a výroby objemných krmiv.

 

Firma AGRO 2000 – zemědělské služby rovněž obchoduje rostlinné komodity, krmné suroviny, doplňková krmiva a minerální látky.

Kontaktní osoby:
 
Ing. Rudolf Kuchta, vedoucí mobilní výroby 
mob.:                     +420 725 864 854
e-mail:                    rudolf.kuchta@seznam.cz
 
Vladimír Mikyska, provozní technik 
mob.:                     +420 606 761 970
           
Václav Chaloupka, technik
mob.:                      +420 725 185 042

 

                   

Příjmení
Firma
Jméno
E-mail *
Dotaz/poptávka *

Agro bazar